Viešbutis Kaune
+370 37 301 561 hotel@daugirdas.lt
  • Lietuviškai
  • English

2009 m.

Viešbutis „Daugirdas“ buvo nominuotas kaip „Sėkmingiausias 2009 metų apgyvendinimo paslaugų teikėjas“.

2010 m.

UAB „Perkūno namų“ viešbutis „Daugirdas“ buvo pristatytas Ūkio Ministerijos nominacijai  „Už turizmo paslaugų plėtrą“ projekte „PAGAMINTA LIETUVOJE“ ir laimėjo!

Kauno senamiestyje esančio „Daugirdo“ viešbučio pastato, menančio XVI amžių, renovacija – vienas sėkmingiausių paveldo išsaugojimo projektų. Konkurentai buvo išties stiprūs: tai Vilniaus universitetas ir  Jūrų muziejus. Per

iškilmingą apdovanojimų ceremoniją buvo paskelbti nominantai. Viešbučio bendrasavininkui, V. Žekui, įteiktas medalis „Už nuopelnus verslui“, taip pat. G. Klimkevičiaus dovana – pasaga, kuri turėtų nešti sėkmę ne tik „Daugirdo“ viešbučiui, bet ir visai senamiesčio bendruomenei.

Nuoširdžiai dėkojame visiems palaikiusiesiems! Plačiau.

Booked.net vertino viešbučių pastangas pasiūlyti geriausias paslaugas svečiams. Taigi viešbutis „Daugirdas“ buvo apdovanotas kaip geriausias 4 žvaigždučių viešbutis Lietuvoje pagal svečių atsiliepimus. Džiaugiamės, kad tai jau 3-asis mūsų įvertinimas per 5-erius darbo metus!

2013 m.

Venere.com įvertino mūsų viešbutį viagra sans ordonnance kaip Top švariausią 2013 viešbutį. Šie rezultatai gauti atsižvelgiant į Venere.com naudotojų atsiliepimus.

Viešbutis DAUGIRDAS pateko į TOP 10 geriausių viešbučių Lietuvoje pagal TripAdvisor keliautojų atsiliepimus! Daugma viešbučių iš Vilniaus ir tik 2 iš Kauno. Iš Kauno viešbučių TOP’e esame geriausiai įvertinti, labai dėkui!!!

Untitled-1