Renginio data: 2013/11/14 19:00 - 22:00

KVIEČIAME Į DEGUSTACINES VAKARIENES SU VYNDARIAIS „DAUGIRDE“!
Lapkričio 14 d. (ketv.) 19 val. į Lietuvą atvyksta vyndarys – Codorniu atstovas Nacho Alonso. Vakarienės metu bus patiekti degustuoti 4 Cava ispaniški putojantys vynai bei prie jų priderinti „Daugirdo“virtuvės  meistrų kurti patiekalai.Gros gyva pianino muzika.
Vakarienę-degustacija „Daugirdo“ restorane ves vyndarys – Codorniu atstovas Nacho Alonso, vers – vyno ir gėrimų ekspertas (UAB „Mineraliniai vandenys“).

  • 1872-uosius metus galima drąsiai vadinti CAVA gimimo metais, o Joseph Raventos iš Codorniu šeimos – CAVA pionieriumi. Jis pirmasis pagamino ispanišką putojantį gėrimą tradiciniu šampano gaminimo metodu (dviejų etapų fermentacija butelyje, kurios metu natūraliai susidaro putojančių gėrimų burbuliukai), naudodamas trijų rūšių vynuoges: Xarello, Macabeo ir Parellada. Codorniu šeimos rūsiai su ilgais koridoriais, tamsa, tinkama temperatūra ir drėgnumo lygis taip pat padėjo gimti kokybiškam gėrimui. Būtent Codorniu šeima įvedė CAVA putojančio vyno kategoriją Ispanijoje.
  • Istorija prasideda XVI a. Ispanijoje, kur, atsidavusi vynuogių auginimui ir vyno gamybai, Codorniu šeima pradėjo dabar jau 18 kartai perduotą verslą. Kodėl tai svarbu? Codorniu šeima yra seniausia šeima Ispanijoje, tęsianti giminės verslą, ir viena seniausių iš vyndaryste užsiimančių pasaulio šalių 20-tuko.
  • Codorniu šeima yra pionieriai ir dėl prancūziškų vynuogių veislių Chardonnay ir Pinot Noir pirmojo panaudojimo CAVA gamybai.


MENIU

Codorniu Classico Cava Brut
Tigrinių krevečių „Ceviche“ su agurkų – citrusinų vaisių užpilu ir „Panko“ džiūvėsėliuose kepti moliuskai

Codorniu Seleccion Raventos Cava Brut
Kepta menkių filė su „Romesco“ padažu, sojų pupelėmis ir „Shitaki“ grybais

Codorniu Selecction Raventos Rosado Brut
„Paella“ su jūros gėrybėmis, vištiena ir „Chorizo“ dešra

Codorniu Classico Cava Demi Seco
Karštos slyvos rytietiškai su čili pipirais, „Phyllo“ tešla ir jogurto – imbiero užpilu

Kaina 140 Lt/asm. (4 putojantys Cava vynai, 2 vynai ir 4 patiekalų vakarienė)

Perkant bilietą „Daugirde“ į prabangią vakarienę su Codorniu atstovu ir vyndariu Nacho Alonso (11 14 d.), DOVANŲ gausite bilietą į jauno vyno šventę „Daugirde“ (11 20 d.)! Taigi du renginiai už vieno kainą!

BŪTINA IŠANKISTINĖ REGISTRACIJA!

Bilietus galite įsigyti:

  • DAUGIRDO vyno parduotuvėje arba viešbutyje (T. Daugirdo g. 4, Kaune)
  • Kauno Akropolyje (1 a.) esančioje informacijoje prieš „Maxima“ kasas (Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaune). * atsiskaitymas tik grynais.

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 465 453, 8 686 12 311, el. p. parduotuve@daugirdas.lt, www.daugirdas.lt