Renginio data: 2016/06/18 18:00 - 21:00

Šiuolaikinės muzikos, spektaklio bei meno projektas NO LONGER MUSIC kartu su roko kolektyvu NUTEKI pasirodo Baltijos šalyse.

Grupė savo pasirodymus pristato kaip energingą, galingą gyvos muzikos, spektaklio bei pažangiausių video efektų sintezė. Atlikėjų, paprastai pasirodančių didelėse, atvirose, pagrindinių gyvenviečių aikštėse, ypatingas dėmesys garsui bei vaizdo efektams padeda suburti didžiules minias visur, kur tik ši grupė pasirodo.

NO LONGER MUSIC sudaryta iš tarptautinės muzikantų, aktorių ir menininkų komandos. Per kelerius metus grupės stilius šiek tiek keitėsi, tačiau jos atsidavimas teatrinėms bei vaizdinėms naujovėms užtikrino grupės tarptautinę sėkmę ir paklausą. Projektas su vis augančiu populiarumu, tarptautine publika ir atsiveriančiomis galimybėmis kasmet organizuoja pasaulinius turus Jungtinėse Valstijos, Europoje ir Viduriniuose Rytuose.

Industrinėj vaizduotės tuštumoj No Longer Music yra lyg naujo oro gūsis, kurio neįmanoma ignoruoti.

Kartu pasirodo taip pat nemažą tarptautinį pripažinimą pelniusi roko grupė iš Rusijos NUTEKI. Kartu šios grupės pažada nepaprastą reginių fiestą turo visoje Lietuvoje metu.

Vieta: „Daugirdo“ amfiteatras
Renginys NEMOKAMAS.