PIRK „KATĘ MAIŠE“ SU DŽIAUGSMU…

Kuomet kone kiekviename pakampyje pavasario aistrų kaitinamos kniaukia katės – siūlome ateiti į „kačių maiše“ fiestą! Mes  nepersikvalifikavom į naminių gyvūnėlių pardavimo specialistus, o kviečiame į degustaciją, kurioje visi lieka pešę malonumo. Na, o patys sumaniausieji ir vikriausieji namo gali keliauti išdidžiai iškėlę galvas, nes jiems pavyks pusvelčiu įsigyti brangų vyną.

 

Registruok degustacijai draugą, uošvienę ar bendradarbį ir gauk amžiną kompaniono dėkingumą. Mes siūlome tris dalyvavimo renginyje scenarijus:

  • Jei esi „taupus žmogus“, ateik į renginį paragauti 4 skirtingus baltuosius vynus bei gerai užkąsti;
  • Jei esi „besimokantis žmogus“, ateik ir pabandyk įsigilinti į vyno skonį, būdamas laisvas nuo išankstinės nuomonės. Taip atsikratysi įkalbėtų prietarų bei apie vyną sužinosi daugiau;
  • Jei esi „laimės žmogus“ – išaušo Tavo valanda. Visas vynas – „katė maiše“ vakaro metu įkainuotas VIENODA KAINA. Tačiau tarp „kačių“ vyno jautri uoslė aptiks ir brangesnio vyno kvapą. Jei pataikysi atspėti, kuris vynas yra tikrai brangesnis – jausi ne tik moralinį, bet ir finansinį pasitenkinimą…

 

VAKARO „KAČIŲ CHORO“ PROGRAMA:

4 baltų „kačių maiše“ ragavimas su vieno kąsnio užkandžiais.

Karštasis patiekalas – viščiukas „Tabaka“ (tapaka).

 

Dalyvavimo taisyklės:

Turgus prasideda balandžio mėn. 1 d. 19 valandą, „katės“ niurkomos iki 20.00 val. Atėjus šiam laikui, baigiame priimti visus užsakymus ir ištraukiame visas „kates“ į dienos šviesą.

Speciali vienoda visoms rūšims „kačių maiše“ kaina galioja tik dalyvaujantiems turguje.

Nežiopsok, nes kačių kiekis yra ribotas, jei kaimynas užsakys visas – gali kaltinti tik save.

Jei pats dalyvauti negali – susitark su ilgą nosį turinčiu draugu.

 

Bilieto kaina – 35 Eur / asm.

Derybose dalyvauja visi. Bilietai internetu https://kate-maise.eventon.lt

DALYVAVIMAS TIK SU REGISTRACIJA