Renginio data: 2014/04/24 19:00 - 21:00

_O2C6760UAB „Mineraliniai vandenys“ kvietimu į Lietuvą atvyksta „Michel Leon“ vyndarys Nicolas Haeffelin iš Prancūzijos (Elzaso). Nicolas šeimoje vyndarystė giliai įsišaknijusi, nuo XVI a. antros pusės kiekvienoje giminės kartoje buvo bent po vieną vyndarį. Todėl atrodo natūralu, kad Nicolas savo profesinį gyvenimo kelią nutarė susieti su vyndaryste. Nicolas Haeffelin yra baigęs vieną prestižiškiausių Prancūzijoje oenologijos mokyklų – Institut Jules Guyot in Dijon; yra praktikavęsis Burgundijoje, Luaroje ir net pusę metų Naujoje Zelandijoje. Šiuo metu dirba vyndariu Elzaso (Alsace) regione ir prisideda prie regiono vyno populiarinimo pristatydamas keletą prekės ženklų, tarp jų ir „Michel Leon“.

„Michel Leon“ linijos vynai yra gaminami „Arthur Metz“ vyninėje, esančioje vaizdingo Alzaso vyno kelio pradžioje. Vyninę 1904 metais įkūrė Laugel šeima, kurios nariai Michel ir Leon įdėjo ypatingai daug pastangų tobulindami „Arthur Metz“ vynų kokybę. „Michel Leon“ vynai atspindi ilgai puoselėtas vyninės vertybes – tai tobulumo siekimas kiekviename žingsnyje ir pagarba tradicijoms._O2C7064

Kviečiame į susitikimą su vyndariu mūsų restorane, kurio metu bus patiekta gurmaniška vakarienė, priderinta prie išskirtinių šios vyninės vynų, klausysimės vyndario pasakojimo iš pirmų lūpų. Jam su vertimu į lietuvių kalbą gelbės UAB „Mineraliniai vandenys“ vyno ekspertas. Apie prie vyno priderintus patiekalus pasakos restorano vadovė. Vakaro metu gros gyva muzika. Vakarienės trukmė 2-2,5 val.

 

Kaina 99 Lt/asm. 10% nuolaida apmokėjus iki 04 01 d.

Nusipirkti bilietus galite keletu būdų:

  • Viešbutyje „Daugirdas“ (T. Daugirdo g. 4, Kaune). Galite sumokėti grynais arba banko kortele. Išrašome sąskaitą.
  • Kauno Akropolio 1 a. informacijoje (Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaune). Atsiskaitymas grynais.
  • Dovanų kuponai internetu! Galite išsirašyti sąskaitą už pirktus kuponus po paslaugos suteikimo. (www.daugirdas.lt/dovanu-kuponai)
  • Pavedimu (pavedimo rekvizitus atsiunčiame el.paštu). Išrašome sąskaitą.

 

Daugiau informacijos: Tel. (8 37) 301 561, 8 619 99 869, el. p. hotel@daugirdas.lt, www.daugirdas.lt