Banketai

shape@2x - Banketai
Banketai

Visi sutinkame, kad viena iš sėkmingai pavykusios šventės dalių yra kokybiški, estetiškai patiekti ir skanūs šventiniai patiekalai. Ir nesvarbu, ar banketą ruošiate namuose, ar restorane, ar kitose patalpose. Kad netektų nusivilti maisto kokybe ir patiekimu, siūlome savo paslaugas. Banketai – viena iš pagrindinių mūsų restorano veiklos sričių.

Kodėl verta rinktis mūsų ruošiamus patiekalus? Mes ypatingą dėmesį skiriame maisto kokybei, renkamės tik aukščiausios kokybės žaliavas, stengiamės viską gaminti savo restorano virtuvėje su meile. Mūsų virtuvės šefas nuolat ieško naujų skonių, maistą patiekia kaip meno kūrinį ir visada yra pasirengęs Jus maloniai nustebinti. Patiekalus baketams siūlome rinktis iš specialaus šventinio-banketinio meniu, didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms ir Velykoms – siūlome specialius pasiūlymus maisto išvežimui.

Kodėl mes? Organizuojame banketus komplekso „Daugirdas“ patalpose, taip pat ir išvežamuosius banketus. Tiekiame maistą Jūsų šventėms, renginiams, konferencijoms. Visi patiekalai yra šventiškai paruošiami ir pateikiami pagal šventės tematiką. Ieškote restorano, kuris galėtų surengti įmonės vakarėlį ar Jūsų asmeninę šventę?

„Daugirdas“ restoranas  Jūsų šventėms siūlo:

  • 4 sales restorane gotikiniuose rūsiuose, nepriekaištingą aptarnavimą ir gurmanišką maistą;
  • Didesniam ar netradiciniam renginiui galima panaudoti kitas viešbučio erdves;
  • Šiltuoju laikotarpiu – didžiulę terasą ant viešbučio stogo su jaukia palapine ir vaizdu į Kauno senamiestį;
  • Galime surengti banketus, furšetus ir kitus pobūvius Jūsų patalpose;
  • Nustebinkite namiškius, kolegas ar verslo partnerius restorano „Daugirdas“ meistrų pagal užsakymą paruoštais šventiniais patiekalais.

Banketinis meniu 2021 m.

Susisiekite su mumis: (8 37) 301 561, +370 614 26274, el. p. restaurant@daugirdas.lt

Galerija

shape@2x - Banketai
shape@2x - Banketai