Sky terasa

shape@2x - Sky terasa
Sky terasa Daugirde

„Daugirdas“ kviečia į šiltą ir jaukią vasaros SKY terasą! Ką gali pamatyti arba kelionė laiku Lauko terasoje atsiveria visa Kauno istorija nuo XV iki XXI amžiaus. Čionai grožėsitės septynių miesto bažnyčių bokštais: Šv.Jurgio, Šv.Trejybės, Prisikėlimo, Liuteronų, Jėzuitų, Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bei Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų. Taip pat puikiai matysite seniausią Kaune mūrinį Perkūno namą, pastatytą dar XV amžiuje, Nemuno upę ir „Kapitono“ namą… Rudenį, kai nukrenta lapai, iš lauko terasos galima pamatyti romantiškąjį Aleksoto funikulierių ir didžiausią Lietuvoje „Žalgirio“ areną.

Patiekalai vežami liftu! Meniu Sky terasoje yra panašūs kaip restorane. Patiekalai ir gėrimai į Sky terasą atvežami liftu iš restorano virtuvės, todėl gali reikėti šiek tiek palaukti. Bet jei mėgausitės vaizdais ir atsipūsite kaip pakilę į dangų, tai laikas neprailgs.

Dangiškiems vakarėliams terasoje yra sumontuotos kelios stacionarios pobūvių pavėsinės, kuriose galima ruošti smagius vakarėlius ir nebebus baisus lietus! Iš čia atsiveria vaizdai į pagrindines Kauno bažnyčias, Perkūno namą, Nemuną. Didžioji pavėsinė yra pakankamai didelė, todėl žmonės joje organizuoja kokteilių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius. Į terasą žmonės mėgsta užsukti ir pasėdėti po krikštynų ar vestuvių ceremonijos. Galima užsisakyti visą terasą pobūviui ar vakarėliams. Šią palapinę labai pamėgę jaunavedžiai ir dažnai joje organizuoja santuokos ceremonijas.  Čia mes Jums sukursime pačią nuostabiausią ir ligi pat dangaus pakylėsiančią šventę. Nepraleiskite unikalios galimybės Kauno senamiesčio apsuptyje, žvelgdami į bažnyčių bokštus prisiekti vienas kitam amžiną meilę. Ir paskui visiems sakyti, kad mano šventė vyko, kai beveik ranka dangų pasiekti galėjau.

Darbo laikas: I – VI 12 – 22 val.,  VII 12 – 20 val.

„Daugirdo“ SKY terasa veikia tik vasaros metu.

Galerija

shape@2x - Sky terasa
shape@2x - Sky terasa