Lauko terasa vestuvėms

shape@2x - Lauko terasa vestuvėms
Lauko terasa vestuvėms

Vestuvės – ypatinga šventė, todėl nenuostabu, kad visos jaunųjų poros trokšta, kad ši šventė būtų ypatinga ir nepamirštama. Komplekso „Daugirdas“ tikslas – padėti sukurti nepamirštamą šventę svečiams ir, svarbiausia, patiems jauniesiems. Jei šventę organizuojate vasarą, puikus pasirinkimas – restorano lauko terasa vestuvėms, esanti ketvirtajame viešbučio aukšte.

Patogi vieta

Lauko terasa Kaune, viešbutyje „Daugirdas“, nuo miesto Rotušės yra nutolusi vos 50 m., netoliese yra keletas senamiesčio bažnyčių, Civilinės metrikacijos biuras, todėl tai itin patogi vieta švęsti vestuves. Patogumą pajus tiek jaunieji, tiek šventės svečiai. Siūlome keletą šventės variantų: galite švęsti be nakvynės arba su nakvyne viešbutyje. Paketams siūlome palankius įkainius.

Vestuvių organizavimas

Viešbutis „Daugirdas“ bendradarbiauja su įvairiais renginių vedėjais, muzikantais, floristais, todėl vestuvių organizavimą galite patikėti mums. Taip pat siūlome specialų meniu, kuris nepaliks abejingų. Siūlome ir vestuvių brunchą.

Be kita ko, labai populiaru terasoje organizuoti ir santuokos ceremoniją.

Kodėl lauko terasa?

Nuo lauko terasos atsiveria kvapą gniaužiantys Kauno senamiesčio vaizdai: 7 bažnyčių bokštai, seniausias Kaune mūrinis Perkūno namas, Nemunas, senamiesčio stogų jūra… Jūs ir Jūsų šventės svečiai matysite visą Kauno istoriją nuo XV iki XXI amžiaus, dalyvausite joje, kvėpuosite nepamirštamomis emocijomis, o tai ir kuria ypatingą šventinę nuotaiką.

Lauko terasoje galite švęsti įvairaus dydžio vestuves: nuo jaukaus pasisėdėjimo su artimiausiais iki didelės šventės, kai renkatės visos lauko terasos nuomą.

Nebijokite lietaus

Lietuviška vasara yra nenuspėjama, todėl natūralu, kad jaunieji abejoja, ar švęsti po atviru dangumi. Jei vestuvių dieną pranašauja lietų, neišsigąskite – lauko terasoje yra sumontuota stacionari pobūvių pavėsinė, visiškai apsauganti nuo lietaus. Ji yra net 195 m² ploto, todėl erdvės užteks visiems svečiams. Pamatyti, kaip ji atrodo, galite lauko terasos foto nuotraukose.

Jei planuojate švęsti didžiausią gyvenimo šventę ir ieškote unikalios vietos, restoranas su lauko terasa Kaune – puikus pasirinkimas, apsvarstykite jį.

Galerija

shape@2x - Lauko terasa vestuvėms
shape@2x - Lauko terasa vestuvėms

bookonlinetable 1 300x290 - Lauko terasa vestuvėms

shape@2x - Lauko terasa vestuvėms

Higienos būklės vertinimas

shape@2x - Lauko terasa vestuvėms