Viešbutis Kaune
+370 37 301 561 hotel@daugirdas.lt
  • Lietuviškai
  • English

 „Daugirdas“ kviečia į šiltą ir jaukią vasaros SKY terasą!

Šios vasaros sezoną viešbutis „Daugirdas“ pasitinka atnaujindamas kauniečių pamėgtą stogo terasą – šiemet ji kvepės apelsinais, bus oranžinė, saulėta ir nuotaikinga. Svečiams bus siūlomos šviežiai spaustos apelsinų sultys, apelsininiai kokteiliai ir, Italijoje populiarūs, aperityvo valandos užkandžiai bei Viduržemio jūros regiono patiekalai.

Kas dieną – aperityvo valanda!

Kiekvieną darbo dieną nuo 17 iki 19 val. (savaitgaliais bei šventinėmis dienomis nuo 12 iki 14 val.) užsisakius vieną gėrimą – viena „Aperitivo“ šaltųjų arba karštųjų užkandžių lėkštė kainuos tik  1 €!

Pasiūlymas galioja tik „Daugirdo“ SKY terasoje.

Saulėtosios terasos meniu rasite čia:  2016 sauletoji terasa apelsinu meniu

 

Ką gali pamatyti arba kelionė laiku

Lauko terasoje atsiveria Kauno istorija nuo XV iki XXI amžiaus. Nuo jos pamatote  7 bažnyčių bokštus: Šv.Jurgio, Šv.Trejybės, Prisikėlimo, Liuteronų, Jėzuitų,  Archikatedrą… Puikiai matysite seniausią Kaune mūrinį Perkūno namą, pastatytą dar XV amžiuje, Nemuno upę ir „Kapitono“ namą…

Rudenį, kai nukrenta lapai, iš lauko terasos galima pamatyti romantiškąjį Aleksoto funikulierių ir didžiausią Lietuvoje „Žalgirio“ areną. Žiemą ir rudenį labai smagu sėdėti 4-ame viešbučio aukšte esančiame žiemos sode šalia lauko terasos. Žiemos sodas sukuria daug šviesos, o ir dangus arčiau. Todėl tamsiais sezonais, žiemos  sodas veikia kaip šviesos ir dangaus terapija.

Patiekalai vežami liftu!

Meniu lauko terasoje ir „Sky“ bare yra panašus kaip restorane. Kiekvieną mėnesį sukuriame maisto naujienas, o gėrimus kuriame pagal sezonus. Terasoje smagu valgyti ir taip vadinamuosius draugystės patiekalus – Fondiu, kai visi valgo kartu iš vieno gražaus ir šilto puodo. Patiekalai ir gėrimai  į „Sky“ barą ir terasą atvežami liftu iš restorano virtuvės, todėl gali reikėti šiek tiek palaukti. Bet jei mėgausitės vaizdais ir atsipūsite kaip pakilę į dangų, tai laikas neprailgs.

Dangiškiems vakarėliams

Naujiena dangiškiems vakarėliams! Terasoje yra sumontuota stacionari pobūvių pavėsinė, kurioje bus galima ruošti smagius vakarėlius ir nebebus baisus lietus!Čia atsiveria vaizdai į pagrindines Kauno bažnyčias, Perkūno namą, Nemuną. Ji yra pakankamai didelė (apie 195 m2), todėl žmonės čia organizuoja kokteilių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius. Mėgsta čia žmonės užsukti ir pasėdėti po krikštynų ar vestuvių ceremonijos. Galima užsisakyti visą terasą pobūviui ar vakarėliams. Ir paskui visiems sakyti, kad mano šventė vyko, kai beveik ranka dangų pasiekti galėjau.

„Daugirdo“ SKY terasa veikia tik vasaros metu.
Darbo laikas: I-VII 12:00-22:00