Viešbučio kambariai

shape@2x - Viešbučio kambariai
Miegamasis

booking D - Viešbučio kambariai

Viešbutyje iš viso yra 48 kambariai. Pusė kambarių yra senojoje pastato dalyje, nuo XVI iki XX amžiaus. O kita pusė – naujoje XX amžiaus pastato dalyje.
 
 

Senoji viešbučio dalis

Pastato senojoje dalyje yra 25 kambariai, tarp jų 10 mini liuksų (kambarių plotas ~ 35 m2), gotikinis apartamentas („Gothic Suite”) su tapytomis freskomis, pirtimi, jacuzzi vonia, 5 vienviečiai (16 m2) ir 10 dviviečių (20 m2). 7 kambariai yra mansardoje. Juose įrengti stoglangiai, todėl kambariuose šviesu ir jauku. Senojoje dalyje dėl architektūros ypatumų nėra 2 vienodų kambarių!

Jei pasirinksite gyventi senojoje viešbučio dalyje – pro langus matysite Nemuno upę ir senamiesčio vaizdus.

Naujoji viešbučio dalis

Viešbučio naujojoje dalyje yra 23 kambariai – 8 vienviečiai kambarių (plotai ~12-19 m2) ir 15 dviviečių kambarių (kambarių plotai ~ 20 m2).

Jei pasirinksite gyventi naujoje viešbučio dalyje – pro langus matysite Jėzuitų bažnyčią, Perkūno namą, Katedrą ir kitų bažnyčių bokštus.

Kambarių interjeras

Kambarių interjerą kūrė architektas ir dizaineris Kęstutis Mikšys. Visuose kambariuose interjeras yra labai panašus, skiriasi detalėmis. Jaukumą interjerui suteikia ramios spalvos ir mediniai gražūs nepretenzingi baldai.

Visi kambariai turi: plokščiaekranius televizorius ir palydovinę TV (6 kalbos – italų, anglų, rusų, lenkų, vokiečių ir lietuvių), laidinį ir bevielį nemokamą internetinį ryšį, centrinį kondicionierių, seifą, mini barą ne tik su gėrimais, bet ir užkandžiais.

Vonios kambario patogumai. Vonios kambariuose įrengtos vonios su neslidžia danga. Vonios grindys šildomos. Prie kriauklės veidrodžių įrengtas puikus apšvietimas, tai ypač svarbu moterims. 

Kiti patogūs ir svarbūs dalykai:

  • Šildymas ir vėdinimas reguliuojamas pagal Jūsų pageidavimą registratūroje.
  • Apšvietimą galite valdyti patogiai gulėdami lovoje.
  • Visuose kambariuose yra po vieną pastoviai veikiančią rozetę, kad galėtumėte pasikrauti foto aparatą ar kompiuterį, net išėję iš kambario ir išėmę kambario raktą.
  • Kambarys turi seifą, kuriame saugiai galite palikti savo asmenines vertybes.
  • Durys yra nepralaidžios garsui ir atsparios ugniai.
  • Esant poreikiui, liukso klasės kambariuose galime pristatyti papildomas lovas.
  • Viešbutyje įrengti du vieviečiai kambariai žmonėms su negalia.
shape@2x - Viešbučio kambariai

Rezervacija