Gotikiniai apartamentai

Šie apartamentai turi įdomių istorijų. Tais laikais, kai Kaunas buvo Hansa arba didžiųjų prekiautojų miestas, šiame kambaryje gyveno sumanus pirklys, pats patyręs negailestingą muitininkų rinkliavų naštą. Kambaryje prie langų yra labai mažos nišos. Jei nežinotum istorijos, niekada apie jas ir nesusimąstytum. O istorija pasakoja, kad tas pirklys, pasinaudojęs nišomis, padėdavo pirkliams apsisaugoti nuo muitininkų. Kai muitininkai susirinkdavo pakankamai mokesčių ir lėbaudavo gretimame name, gudrus pirklys nišose uždegdavo žvakutes ir tai buvo ženklas, kad plaukite upe laisvai, nes muitininkai šėlioja. Tokiu būdu bent kartais jis apsaugodavo prekeivius nuo negailestingų muitininkių rinkliavų.

Apartamentai turi senąją gotikos dvasią su nišomis, kuriose nupiešti Veneciją primenantys vaizdai. Jame daug knygų ir žurnalų, kurie sukuria tikrų namų nuotaiką. Interjeras panašus į jūrininko keliautojo, atradėjo, detektyvų rašytojo. Įėjimas į šiuos apartamentus  atskiras – pakyli laipteliais ir užsidarai tik savo erdvėje. Kai užsidaro durys, atrodo, kad visai ne viešbutyje, o gyveni jaukiame bute su įdomiomis istorijomis.

Galėtume papasakoti ir kitų įdomių istorijų iš šių dienų nutikimų. Šiuose apartamentuose yra gyvenę daug pasaulinio lygio įžymybių, valstybių vadovų ir sporto žvaigždžių. Deja, viešbutis “Daugirdas” yra priėmęs konfidencialumo įžadus ir saugo savo svečių privatumą. Tad daugelis žvaigždžių jį renkasi, kad galėtų ramiai pailsėti.

Gotikinius apartamentus dažnai renkasi jaunavedžiai savo romantiškai povedybinei nakčiai. Taip pat jį labai mėgsta fotografai dėl puikių nuotraukų. Apartamentai yra itin erdvūs,  net 56 kv m., juose puikiai dera miego ir poilsio zonos.  Išskirtinai šiame numeryje galite pasimėgauti burbuline vonia ir asmenine sauna. Jūsų patogumui, rasite šlepetes, chalatus ir kitas kosmetikos priemones.

Modernią ir patogią nuotaiką apartamentuose kuria: televizorius, palydovinė televizija, bevielis internetas,  centrinis kondicionierius ir mini baras ne tik su gėrimais, bet ir užkandžiais.

 

Kiti patogūs ir svarbūs dalykai:

  • Burbulinė vonia ir asmeninė sauna.
  • Apšvietimą galite valdyti patogiai gulėdami lovoje.
  • Numeryje yra 1 rozetė visada įtampoje, kad galėtumėte pasikrauti foto aparatą ar kompiuterį, net išėję iš kambario ir išėmę kamabrio rakto kortelę.
  • Seifas.
  • Durys 100 % sulaiko garsą, todėl negirdėsit jokių pašalinių garsų.