Furšetai

shape@2x - Furšetai
Užkandžiai

Furšetas, dar labai dažnai lietuvių vadinamas švedišku stalu – puikus pateikimo sprendimas neformaliam bendravimui po oficialios šventės dalies. Furšetai – mėgstama vaišių forma verslo renginiuose, nes nereikalauja papildomos vietos ir neįpareigoja svečių sėdėti su nepažįstamais asmenimis. Kadangi furšetai nėra tokie oficialūs kaip banketai, jie populiarėja ir privačiuose vakarėliuose.

Furšetą paprastai sudaro vieno kąsnio užkandžiai, kuriuos galite pasirinkti iš plataus restorano užkandžių bei desertų asortimento. Šventiniai patiekalai patiekiami specialiuose induose. Kadangi furšeto metu svečiai nesodinami prie stalų, pasirūpinsime visais reikiamais indais ir įrankiais, o aptarnaujantis personalas rūpinsis gėrimų bei užkandžių papildymu, kad viso renginio metu svečiams nieko nepritrūktų.

Mes organizuojame furšetus neribotam skaičiui žmonių. Furšetai gali būti rengiami ne tik namuose, ar restorane, bet ir gamtoje, atvirose palapinėse, todėl furšetai itin tinkami vasarą, iškylaujant. Beje, kviečiant didelį būrį žmonių, furšetai yra puiki alternatyva tradicinėms vestuvių puotoms.

Galerija

shape@2x - Furšetai
shape@2x - Furšetai