Viešbutis Kaune

shape@2x - Viešbutis
Daugirdo fasadas

Sveiki, tikrai džiaugiamės, kad mus aplankėte!booking D - Viešbutis

Leiskite prisistatyti ir papasakoti mūsų viešbučio istoriją.

Viskas prasideda nuo žodžio arba pavadinimo. Daugirdas yra labai gražus lietuviškas vardas, kuris reiškia „daug girdintis“. Mūsų viešbučio pastatas tikrai daug matė ir girdėjo, nes pastato istorija prasideda nuo XVI amžiaus. Ar girdite? Mes kalbam apie 600 metų istoriją!

Senąjį pastatą sudaro 4 dalys, kurios buvo pastatytos iki XVIII amžiaus. Per švedų karą pastatas buvo apgadintas ir 80 metų nenaudojamas. XIX amžiuje jis buvo atstatytas, pristatyta vidinė pastato dalis, o XX amžiuje įrengtos ir mansardos.

Dabar viešbučio kompleksą sudaro du stikliniu stogu sujungti pastatai – autentiškas XVI -XIX amžiaus ir naujai statytas, architektūriškai suderintas su senuoju. Už architektūrinį sprendimą šio projekto architektė Asta Prikockienė gavo „Kauno riterio“ apdovanojimą. Toks apdovanojimas yra skiriamas už istorinio paveldo pastatų pritaikymą naujai funkcijai priderinant jį prie miesto architektūros.

Viešbutis „Daugirdas“ įsikūręs pačiame Kauno senamiestyje, Daugirdo gatvės ir Jėzuitų skersgatvio kampiniame sklype, didžiųjų Lietuvos upių Santakoje. Dauguma lankytinų vietų bei žymių istorinių Kauno paminklų yra nedideliu atstumu, pasiekiamų pėsčiomis – tai miesto simbolis – Rotušės aikštė, gotikos paminklas – Perkūno Namas, Vytauto Didžiojo bažnyčia, Kauno pilis, muziejai, miesto centras su garsiąja Laisvės Alėja.

Šiame pastate gyveno daug Lietuvai nusipelniusių žmonių. 1919-1945 m. valstybės tarybos pirmininkas seimo narys, teisingumo ministras, Sibiro tremtinys Stasys Šilingas. Žymūs visuomenės ir kultūros veikėjai – Jonas Garalevičius, Paulius Galaunė, Vladas Putvinskis, Juozas Tallat-Kelpša.

Mūsų iniciatyva jiems buvo padaryta memorialinė lenta, kuri su didžiųjų žmonių pavardėmis kabo ant viešbučio sienos.

 

PASIVAIKŠČIOKIME PO VIEŠBUTĮ

Pirmasis aukštas

Pirmajame aukšte, šalia registratūros ir Lobby baro, yra 170 m2 laukiamasis, kuris imituoja miesto gatvę su lauko žibintais ir kavine. XVII amžiuje šioje vietoje buvo gatvė, todėl ir norėjome atkurti miesto gatvelės įspūdį.

Šią erdvę mėgsta tiek vietiniai verslininkai, tiek atvykę svečiai. Vietiniai verslininkai čia organizuoja dienos susitikimus. Užsienio svečiai tvarko verslo reikalus, geria kavą, skaito ir apžiūrinėja parodas.

Pirmame aukšte rengiame įvairias fotografijos ir tapybos parodos. Mums pavyko atrasti vieną seniausių ir pirmųjų nuotraukų, darytų 1863 metais, kuriame matosi dabartinis viešbučio pastatas. Didelio užsienio svečių dėmesio susilaukė senosios fotografijos paroda Senojo Kauno vaizdai bei Kauno senamiestis iš paukščio skrydžio.

Kaip tikroje senamiesčio gatvelėje čia rasite autentiškų suvenyrų, stovuose Kauno miesto žemėlapius bei įvairius informacinius leidinius apie įdomias lankytinas vietas.

 

Rūsiai

XVI am. gotikiniuose rūsiuose Jūsų laukia keturios restorano salės – Židinio, Flambe, Vyno salė su rūšinių vynų kolekcija bei Kolonų, kuri iš konferencijų salės lengvai transformuojasi į banketinę salę.

 

Viešbučio barai

Viešbutyje yra 3 barai. Lobby baras – puiki vieta pašnekesiui prie lengvo užkandžio pirmame aukšte šalia registratūros. Patogiai įrengtos 32 sėdimos vietos – svečių pamėgta Lounge zona, skaniam vakarui, žiūrint sporto varžybas ar susitikimui prie kavos puodelio. Baras rūsyje šalia seminarų ir konferencijų salių – čia kavos pertraukėles leisti ir savo įžvalgomis pasidalinti mėgsta konferencijų ir seminarų dalyviai. 16 sėdimų vietų Sky baras – ketvirto aukšto balkone po stiklu, mėgstantiems pažiūrėti į dangų ir pabūti nuošaliau. Šalia jo – mūsų gražioji didžiulė (195 m2) lauko terasa, nuo kurios atsiveria įspūdingi bažnyčių bokštai ir senamiesčio stogai.

 

Konferencijų salės

Rūsiuose įrengtos dvi konferencijų salės: didžioji Kolonų salė, talpinanti iki 120 žmonių ir Flambe salė – iki 30 žmonių. Konferencijų salės gali virsti banketinėmis salėmis.

 

Papildomos paslaugos

Viešbutis „Daugirdas“ rūpinasi ne tik savo svečių apgyvendinimu ir maitinimu, bet ir jų grožiu. Viešbutyje įkurtame salone „Old Town Barbers“ apsilankę vyrai, ras visas būtiniausias grožio procedūras: nuo barzdų formavimo iki plaukų kirpimo ir vyriško manikiūro. Nepamiršome ir viešbučio damų – turime įrengtą “Mados Studiją”, kur viešnios ras išskirtinio dizaino drabužių. Viešbučio svečiai taip pat gali išbandyti ir masažo paslaugas. Vykti niekur nereikės, procedūra atliekama tiesiog kambaryje. Šią paslaugą reikia užsakyti iš anksto.

O jei domitės, kurie 4 žvaigždučių viešbučiai Kaune kartu priimtų ir Jūsų keturkojį augintinį, apsistokite pas mus. Viešbutis „Daugirdas“ priima lankytojus kartu su jų keturkojais draugais.

Rezervacija