Viešbučio kambariai

shape@2x - Viešbučio kambariai
Miegamasis

booking D - Viešbučio kambariai

Viešbutyje iš viso yra 48 kambariai. Pusė kambarių yra senojoje pastato dalyje, nuo XVI iki XX amžiaus. O kita pusė – naujoje XX amžiaus pastato dalyje.
 
 

Senoji viešbučio dalis

Pastato senojoje dalyje yra 25 kambariai, tarp jų 10 mini liuksų (kambarių plotas ~ 35 m2), gotikinis apartamentas („Gothic Suite”) su tapytomis freskomis, pirtimi, jacuzzi vonia, 5 vienviečiai (16 m2) ir 10 dviviečių (20 m2). 7 kambariai yra mansardoje. Juose įrengti stoglangiai, todėl kambariuose šviesu ir jauku. Senojoje dalyje dėl architektūros ypatumų nėra 2 vienodų kambarių!

Jei pasirinksite gyventi senojoje viešbučio dalyje – pro langus matysite Nemuno upę ir senamiesčio vaizdus.

Naujoji viešbučio dalis

Viešbučio naujojoje dalyje yra 23 kambariai – 8 vienviečiai kambarių (plotai ~12-19 m2) ir 15 dviviečių kambarių (kambarių plotai ~ 20 m2).

Jei pasirinksite gyventi naujoje viešbučio dalyje – pro langus matysite Jėzuitų bažnyčią, Perkūno namą, Katedrą ir kitų bažnyčių bokštus.

Kambarių interjeras

Kambarių interjerą kūrė architektas ir dizaineris Kęstutis Mikšys. Visuose kambariuose interjeras yra labai panašus, skiriasi detalėmis. Jaukumą interjerui suteikia ramios spalvos ir mediniai gražūs nepretenzingi baldai. Senojoje dalyje kambariuose kabo originalūs dailininko Arvydo Adomavičiaus darbai iš kolekcijos „Senamiesčio vaizdai“.

Visi kambariai turi: televizorius ir internetą, palydovinę TV (6 kalbos – italų, anglų, rusų, lenkų, vokiečių ir lietuvių), laidinį ir bevielį nemokamą internetinį ryšį, du telefonus (kambaryje ir vonioje), kondicionierių, mini barą ne tik su gėrimais, bet ir užkandžiais.

Vonios kambario patogumai. Vonios kambariuose įrengtos vonios su neslidžia danga. Vonios grindys šildomos. Nuo jų sušyla kriauklė, nes ji pagaminta iš lieto marmuro ir sugeria šilumą. Todėl kada tik ją paliestumėte – ji bus maloniai šilta. Kriauklės yra didelės, todėl yra daug vietos įvairių priemonių pasidėjimui. Prie kriauklės veidrodžių įrengtas puikus apšvietimas, tai ypač svarbu moterims. Taip pat yra šiltas gyvatukas, jei ką skubiai reikėtų išsidžiovinti.

Kiti patogūs ir svarbūs dalykai:

  • Šildymą ir vėdinimą galite reguliuotis patys pagal norimą temperatūrą.
  • Apšvietimą galite valdyti patogiai gulėdami lovoje.
  • Visuose kambariuose yra po vieną pastoviai veikiančią rozetę, kad galėtumėte pasikrauti foto aparatą ar kompiuterį, net išėję iš kambario.
  • Kambarys turi seifą. Jei kartais pamirštumėt kodą – viešbučio administratorė pagelbės jį atrakinti su visrakčiu.
  • Durys beveik 100 % sulaiko garsą, todėl negirdėsit jokių pašalinių garsų.
  • Jei reikia – galime pristatyti papildomas lovas.
  • Elektroninių raktų spynoje lieka informacija apie paskutinius 200 įėjimų į kambarį, tai garantuoja jums saugumą, nes visa informacija saugoma.

SVARBU: viešbutyje įrengti kambariai žmonėms su negalia.

shape@2x - Viešbučio kambariai

Rezervacija