ES Projektai

ES Projektai

Pradedamas įgyvendinti projektas „UAB „Viešbučių paslaugos“ dizaino ir rinkodaros inovacijų diegimas

 

2021 m. gruodžio 23 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-1398 UAB „Viešbučių paslaugos“ projektui „UAB „Viešbučių paslaugos“ dizaino ir rinkodaros inovacijų diegimas“ skirtas 50 025,00 Eur finansavimas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“.

Projekto tikslas – kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamų inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant maisto pakuočių dizaino sprendimus ir rinkodaros inovacijas.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama vykdyti:  3 dizaino sprendimo sukūrimo veiklas, 1 rinkodaros kampaniją.

UAB „Viešbučių paslaugos“ valdo 4 žvaigždučių viešbučius „Daugirdas“ ir „Perkūno namai“, taip pat teikia degustacinės vakarienės nuotoliniu būdu paslaugą. UAB „Viešbučių paslaugos“, reaguodamas į vartotojų poreikius, planuoja tiekti ne tik vakarienės, bet ir pusryčių, ir pietų nuotoliniu būdu paslaugą, plečiant savo teikiamų produktų asortimentą, įvedant į prekybą ženkliai besiskiriančius nuo įmonės rinkai teiktų produktų gaminius.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0503 „UAB „Viešbučių paslaugos“ dizaino ir rinkodaros inovacijų diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo trukmė – iki 2031 m. sausio 31 d.

 

Pradedamas įgyvendinti projektas „UAB „Viešbučių paslaugos“ e.komercijos modelio diegimas“

 

2022 m. sausio 28 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-160 UAB „Viešbučių paslaugos“ projektui „UAB „Viešbučių paslaugos“ e.komercijos modelio diegimas“ skirtas 34 560,00 Eur finansavimas pagal priemonę „E-komercijos modelis COVID-19“.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Vykdant projektą planuojama sukurti e. komercijos modelio sistemą, užtikrinant nuotolinį klientų aptarnavimą: įgalinta viešbučio rezervacija, klientui užsakymo formoje matant laisvų kambarių kiekį ir kambarių kainas realiu metu, įgalintas specifinės klientui pritaikytos kainos suteikimas, papildomų paslaugų rezervacijos galimybė, pranešimai klientui  apie rezervacijos patvirtinimą, sąlygas ir apmokėjimą su avansinio apmokėjimo galimybe, renginių ir dovanų kuponų užsakymas ir prijungimas prie rezervacijos, įgalinta sąsaja su restorano aptarnavimo sistema.

UAB „Viešbučių paslaugos“ šiuo metu valdo du verslo klasės viešbučius: „Daugirdas“ ir „Perkūno namai“.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0280 „UAB „Viešbučių paslaugos“ e.komercijos modelio diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo trukmė: iki 2023 m. vasario 22 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, Paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasit Čia

SUTINKU