Banketai

Banketai

Img Img
Ikona

BANKETAI

Visi sutiksime, kad kokybiški, estetiškai patiekti, skanūs patiekalai bei užkandžiai, yra svarbi šventės dalis. Viena iš pagrindinių mūsų restorano veiklos sričių – banketų ruošimas, kad kiekvienas jūsų asmeninės ar verslo šventės dalyvis būtų nustebintas išskirtiniais skoniais. Skiriame ypatingą dėmesį maisto kokybei, renkamės tik aukščiausios kokybės žaliavas ir  savo restorane viską ruošiame su meile. Mūsų virtuvės komanda nuolat ieško naujų skonių, maistą patiekia it meno kūrinį ir atsižvelgia į kiekvieną kliento pageidavimą.

Patiekalus banketams siūlome rinktis iš specialaus banketinio meniu arba sukuriame individualų meniu pagal jūsų norus, šventės tematiką, maistui skiriamą biudžetą.

Banketus galime organizuoti komplekso „Daugirdas“ patalpose, paruošti išsinešimui ar su išvežamuoju banketu atvykti į jūsų šventę.

Img Img
Ikona

IŠVEŽAMIEJI BANKETAI

Kartu su jumis sudarome individualų meniu pagal šventės tematiką, jūsų skonį ir norimą išleisti biudžetą. Mūsų virėjai – tikri savo srities profesionalai, o ilgametė patirtis organizuojant įvairiausius pobūvius – svarus garantas patikėti savo šventę mums.

Kodėl verta pasitikėti mumis?

  • Sudarysime tik Jūsų banketui individualų valgiaraštį;
  • Siūlome platų tradicinių lietuviškų arba europietiškų patiekalų asortimentą;
  • Vienu metu galime patiekti vaišes ir aptarnauti net ir patį didžiausią būrį žmonių;
  • Pasirūpiname indais ir kita įranga, reikalinga Jūsų banketui;
  • Bendradarbiaujame su dekoratoriais, tad galime papuošti Jūsų stalą pagal renginio temą ar stilių;
  • Profesionali padavėjų komanda pasirūpins Jūsų svečių aptarnavimu iki pat renginio pabaigos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, Paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasit Čia

SUTINKU