Apie mus
Score

Apie mus

Atvykimas

Išvykimas

Suaugę

2

1

2

3

4

Vaikai

0

1

2

3

4

Img Img
Ikona

Daugirdas

Viskas prasideda nuo žodžio. Daugirdas yra lietuviškas vardas, kuris reiškia „daug girdintis“. Mūsų viešbučio pastatas matė ir girdėjo daug, nes pastato istorija prasideda nuo XVI amžiaus, kuomet Kauną kūrė garsiausi Italijos architektai.

Senąjį pastatą sudaro 4 dalys, kurios buvo pastatytos iki XVIII amžiaus. Per švedų karą pastatas buvo apgadintas ir 80 metų nenaudojamas. XIX amžiuje jis buvo atstatytas, pristatyta vidinė pastato dalis, o XX amžiuje įrengtos ir mansardos.

Dabar viešbučio kompleksą sudaro du stikliniu stogu sujungti pastatai – autentiškas XVI -XIX amžiaus pastatas ir naujai statytas, architektūriškai bei estetiškai su senuoju, suderintas pastatas. Už architektūrinį sprendimą projekto architektė Asta Prikockienė gavo „Kauno riterio“ apdovanojimą.Daugirdas

Img Img
Ikona

Kauno senamiestyje

Viešbutis „Daugirdas“ įsikūręs pačiame Kauno senamiestyje, Daugirdo gatvės ir Jėzuitų skersgatvio kampiniame sklype, didžiųjų Lietuvos upių Santakoje. Dauguma lankytinų vietų bei žymių istorinių paminklų yra pasiekiami nedideliu atstumu. Miesto simbolis – rotušės aikštė, gotikos paminklas – Perkūno namas, Vytauto Didžiojo bažnyčia, Kauno pilis, muziejai, miesto centras su garsiąja Laisvės alėja – viskas pasiekiama pėsčiomis.

Šiame pastate gyveno daug Lietuvai nusipelniusių žmonių. 1919-1945 m. valstybės tarybos pirmininkas seimo narys, teisingumo ministras, Sibiro tremtinys Stasys Šilingas. Žymūs visuomenės ir kultūros veikėjai – Jonas Garalevičius, Paulius Galaunė, Vladas Putvinskis, Juozas Tallat-Kelpša.

Mūsų iniciatyva jiems buvo atidengta memorialinė lenta.

Img Img
Ikona

Pirmasis aukštas

Pirmajame aukšte, šalia registratūros yra laukiamasis, kuris imituoja miesto gatvę su lauko žibintais ir restoranu. XVII amžiuje šioje vietoje buvo gatvė, todėl ir norėjome atkurti miesto gatvelės įspūdį. Vietiniai verslininkai čia organizuoja dienos susitikimus, o užsienio svečiai tvarko verslo reikalus, geria kavą ar skaito. Šalia atnaujintas restoranas Tartar bar&restaurant kuris stebina nepatirtais skoniaisir siūlo įvairias vyno atrakcijas.

Img Img
Ikona

Rūsiai

XVI amžiaus gotikiniuose rūsiuose Jūsų laukia keturios restorano salės – Židinio, Flambe, Vyno salė su rūšinių vynų kolekcija, bei Kolonų salė, kuri iš konferencijų salės gali būti lengvai transformuojama į banketinę salę.

Img Img
Ikona

Konferencijų salės

Rūsiuose įrengtos dvi konferencijų salės: didžioji Kolonų salė, teatro sodinimo būdu talpinanti iki 100 žmonių ir Flambe salė, talpinanti iki 30 žmonių. Šiose salėse vyksta konferencijos, renginiai, pristatymai ir šventės.

Img
Ikona

Papildomos paslaugos

  • Jūsų patogumu, viešbutyje turime veikiantį grožio saloną „Old Town Barbers“, kuriame teikiamos būtiniausios grožio procedūras vyrams: barzdų formavimas ir plaukų kirpimas.

Img Img
Ikona

Kontaktai

Viešbutis „Daugirdas“ įsikūręs pačiame Kauno senamiestyje, Daugirdo gatvės ir Jėzuitų skersgatvio kampiniame sklype, didžiųjų Lietuvos upių Santakoje. Dauguma lankytinų vietų bei žymių istorinių paminklų yra pasiekiami nedideliu atstumu.

Klausti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, Paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasit Čia

SUTINKU