Pasiūlymai vakarėliams

Pasiūlymai vakarėliams

Artėja įmonės vakarėlis, o gal smagi gimtadienio šventė? Švęskime kitaip!

Siūlome net 3 scenarijus Jūsų šventei.  Viskas apgalvota nuo originalios idėjos iki profesionalaus jos išpildymo.

Rezervuokite savo datą Jums patogiu metu, paruošime individualų pasiūlymą: el.p. restaurant@daugirdas.lt, tel. tel. + 370 614 26 274 (I-V 10-17 val.)

Netikėtos kamščio istorijos (nuo 8 asm.)

Žinome, kad nebenustebinsime Jūsų pasiūlę tik skaniai pavalgyti. Todėl, remdamiesi ilgamete patirtimi ir tenkindami savo klientų išlavintą skonį, sukūrėme kai ką daugiau nei tik degustacinę 4 patiekalų vakarienę su skrupulingai atrinktais vyno deriniais. Mėgaudamiesi vakaru draugų kompanijoje ir netikėtomis vakarienės skonių kompozicijomis, taip pat pamatysite 4 skirtingus butelio atkimšimo būdus – butelio kaklelio kirtimą kardu, nugnybimą karštomis Porto žnyplėmis, baltojo vyno dekantavimą specialiajame Lyros arba Sraigės dekanteryje, taip pat raudonojo vyno dekantavimą mūsų sukurtu vyno kriokliu. Drąsiausieji galės savo rankomis visa tai išbandyti patys!

Vakarienę veda žodžio kišenėje neieškantis, beveik 30 metų patirtį gastronomijos srityje turintis Linas Malinauskas.

Kaina nuo 70 Eur/asm. 4 patiekalų degustacinė vakarienė ir 4 vynai su 4 ypatingais atidarymo būdais.

P.S. Jums pageidaujant,  papildomai klientus galime vaišinti sutikimo vynu, kuris pilamas iš ispaniškojo Porron tiesiai į gerklę, o po vakarienės vaišinti unikaliu lietuvišku biteriu – „Stumbro“ trejų devynerių ekstraktu iš ledo taurelės. Net 47% stiprumas!

Vakarienė visiškoje tamsoje (nuo 20 asm.)

Net 10 metų populiariausia pramoga!

Leiskite Jus nusivesti į pojūčių kelionę – į vieną iš unikaliausių vakarienių Jūsų gyvenime. Aklinoje tamsoje galėsite mėgautis kvapais, garsais, skoniais ir lytėjimu taip, kaip dar niekada nėra tekę. Jūsų vakarą lydės gardus maistas, įkvepianti muzika bei istorija, kuri apipina viską kartu. Jūs juoksitės, mėgausitės tuo, ką valgote, mėginsite atspėti ką valgote. Ir visas dėmesys bus skirtas tik patiekalui ant Jūsų stalo, jo skoniui bei kvapui.

Aklinoje tamsoje sustiprėja keturi likę pojūčiai – vakarienė visiškoje tamsoje taps nepaprastu kulinariniu nuotykiu Jums.

Vakarienę per neregio pasaulį veda visą gyvenimą nereginti Indrė Gaskaitė. Ji yra pasakų autorė ir edukatorė, kuri gyvenimą mato širdimi.

Kaina nuo 45 Eur/asm. 3 patiekalų vakarienė. Labai svarbu žinoti visas gyvybei pavojingas klientų alergijas iš anksto. Gėrimai į kainą neįskaičiuoti. Galima užsisakyti papildomai.

3 arba 5 patiekalų degustacinė vakarienė

Kviečiame netikėtiems maisto ir gėrimų deriniams su dar nematytu jų pateikimu.  Tinkamai sudarytas meniu – tai skonių balansas tarp švelnaus ir stipraus, aštraus ir saldaus, skirtingų tekstūrų, temperatūros ir spalvų.  Išskirtinės degustacinės vakarienės kviečia jus keliauti po maisto pasaulį su patiekalų gamybos ir atsiradimo istorijomis, naudojamų produktų įdomybėmis ir svarbiausia – tobulai derančiais tarpusavyje skoniais. Prie kiekvieno patiekalo galėsime pasiūlyti derantį gėrimą. Dovanokite skanias akimirkas ir laiką vieni kitiems! Gurmaniška degustacinė vakarienė yra puiki proga mėgautis nepamirštamu vakaru drauge.

Kaina nuo 40 Eur/asm.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, Paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasit Čia

SUTINKU