Gotikinio liukso kambarys

booking D - Gotikinio liukso kambarys

Šis kambarys turi įdomių istorijų. Tais laikais, kai Kaunas buvo Hansa arba didžiųjų prekiautojų miestas, šiame kambaryje gyveno sumanus pirklys, pats patyręs negailestingą muitininkų rinkliavų naštą. Kambaryje prie langų yra labai mažos nišos. Jei nežinotum istorijos, niekada apie jas ir nesusimąstytum. O istorija pasakoja, kad tas pirklys, pasinaudojęs nišomis, padėdavo pirkliams apsisaugoti nuo muitininkų. Kai muitininkai susirinkdavo pakankamai mokesčių ir lėbaudavo gretimame name, gudrus pirklys nišose uždegdavo žvakutes ir tai buvo ženklas, kad plaukite upe laisvai, nes muitininkai šėlioja. Tokiu būdu bent kartais jis apsaugodavo prekeivius nuo negailestingų muitininkių rinkliavų.

Galėtume papasakoti ir kitų įdomių istorijų iš šių dienų nutikimų. Deja, viešbutis „Daugirdas“ yra priėmęs konfidencialumo įžadus, todėl daugelis žvaigždžių jį renkasi, kad galėtų ramiai pabūti. Taip norėtųsi papasakoti apie pasaulines ir vietines žvaigždes, kurios gyveno šiame kambaryje, bet įžadai… Bent vieną? Vienas iš James Bond vaidinusių aktorių gyveno šiame kambaryje nemažai dienų…
Pro kambario langą matosi namo siena, ant kurios „Menų parkas“ eksponuoja įvairias menines instaliacijas. Kambarys turi senąją gotikos dvasią su nišomis, kuriose nupiešti Veneciją primenantys vaizdai. Jame daug knygų ir žurnalų, kurie sukuria tikrų namų nuotaiką. Kambario interjeras panašus į jūrininko keliautojo, atradėjo, detektyvų rašytojo…
Įėjimas į šį kambarį atskiras – pakyli laipteliais ir užsidarai tik savo erdvėje. Kai užsidaro durys, atrodo, kad visai ne viešbutyje, o gyveni jaukiame bute su įdomiomis istorijomis.
Modernią ir patogią nuotaiką kambaryje kuria: televizorius ir internetas, palydovinė TV (6 kalbos -italų, anglų, rusų, lenkų, vokiečių ir lietuvių), laidinis ir bevielis nemokamas internetinis ryšys, du telefonai (kambaryje ir vonioje), kondicionierius ir mini baras ne tik su gėrimais, bet ir užkandžiais.
Vonios kambario patogumai. Juose įrengtos vonios su neslidžia danga. Vonios grindys šildomos. Nuo jų sušyla kriauklė, nes ji pagaminta iš lieto marmuro ir sugeria šilumą. Todėl kada tik ją paliestumėte – ji bus maloniai šilta. Kriauklės yra didelės, todėl yra daug vietos įvairių priemonių pasidėjimui. Prie kriauklės veidrodžių įrengtas puikus apšvietimas, tai ypač moterims svarbu. Taip pat yra šiltas gyvatukas, jei ką skubiai reikėtų išsidžiovinti.
Pasilepinimui: pirtis ir burbulinė vonia.

Kiti patogūs ir svarbūs dalykai:

  • Šildymą ir vėdinimą galite reguliuotis patys pagal norimą temperatūrą.
  • Apšvietimą galite valdyti patogiai gulėdami lovoje.
  • Visuose kambariuose 1 rozetė visada įtampoje, kad galėtumėte pasikrauti foto aparatą ar kompiuterį, net išėję iš kambario.
  • Kambarys turi seifą. Jei kartais pamirštumėt kodą – su visrakčiu viešbučio administratorė jį atrakins per 3 minutes.
  • Durys beveik 100 % sulaiko garsą, todėl negirdėsit jokių pašalinių garsų.

Kainoraštis

shape@2x - Gotikinio liukso kambarys
KambariaiStandartinės kainos
Standartinis vienvietis kambarys 1 asm.68
Standartinis dvivietis kambarys 1 asm.74
Standartinis dvivietis kambarys 2 asm.79
Junior Suite / De Lux 1 asm.85
Junior Suite / De Lux 2 asm.90
Gotikinis175

Papildomos kainos

vaikui iki 2 m. – nemokamai, kambaryje pristatoma papildoma lova

vaikui iki 6 m.: – vienas vaikas kambaryje nemokamai, jei naudojasi  kambaryje esančia  lova

– antram vaikui iki 6 m. – 8 EUR kambaryje pristatoma papildoma lova

vaikui nuo 6 m. iki 12 m. – 15 EUR, kambaryje pristatoma papildoma lova.

vaikui nuo 12 m. ir suaugusiam – 20 EUR .

(Papildomų ar vaikiškų lovų kambaryje gali būti pristatyta ne daugiau kaip 2.)

Mokestis už augintinį – 15-30 EUR

Kainos nurodytos su pusryčiais ir  PVM mokesčiu.

Atvykimo laikas – nuo 14.00 val. Išvykimas – iki 12.00 val.

Atvežimas/nuvežimas iš/į Vilniaus oro uosto – 76 EUR

Atvežimas/nuvežimas iš/į Karmėlavos (Kaunas) oro uosto – 19 EUR