Konferencijos Kaune

shape@2x - Konferencijos
Konferencijos

Pas mus mėgsta organizuoti konferencijas bei seminarus tiek užsienio svečiai, tiek įvairios Lietuvos įmonės dėl šių priežasčių: jaukios aplinkos viešbutyje, skanaus maisto ir patogios geografinės padėties. Konferencijas galima organizuoti KOLONŲ salėje (iki 110 žmonių) ir FLAMBE salėje (iki 30 žmonių). Salės yra rūsiuose ir tai turi daug privalumų. Rūsiai moderniai įrengti, gerai ventiliuojami. Uždara erdvė padeda žmonėms susikaupti ir neblaško dėmesio. Žmonės panyra tik į mokymus bei žinias ir gali juos priimti beveik 100 %. Skanus ir sveikas maistas neapsunkina, todėl visą konferencijų ar seminarų laiką žmonės išlieka darbingi. Šalia konferencijų salės esantis baras ir erdvė – puiki vieta pertraukų pokalbiams ir diskusijoms. Kaip patys konferencijų organizatoriai juokauja – geriausios mintys ir įžvalgos gimsta ne konferencijos metu, bet per kavos pertraukėles. Kas nori per pertraukas pakeisti aplinką – kavos gali išgerti „Miesto bare“, pakilti į „Sky“ barą, lauko terasą ir pailsėti žiūrėdami į upę ar dangų. O norintys išnaudoti pertraukas lauke, gali nueiti prie čia pat tekančios upės, pasivaikščioti Santakos keliukais arba po senamiestį. Jei konferencijos ar seminarai vyksta keletą dienų – pasirūpinam ne tik visa logistika, bet ir turiningu laisvalaikiu. Suorganizuojame svečių atvežimą į konferenciją iš Vilniaus ar Kauno oro usotų. Dažniausiai jie vieną vakarą nori praleisti susipažindami su miestu, o kitais vakarais – pasidairyti tolėliau. Todėl jiems rengiame išvykas į Rumšiškes, Birštoną, Druskininkus, Nidą ar pasiplaukiojimą su laivais po Nemuną. Savo svečiams siūlome ne tik savo restoraną. Jei nori, mielai suorganizuojame pasibuvimą ir kituose miesto restoranuose. Daugiau nei 2000 užsienio ir Lietuvos įmonių pas mus kasmet organizuoja konferencijas ir seminarus! Džiaugiamės, kad mus pamėgo konferencijų organizatoriai, įmonės ir konferencijų dalyviai, kurie tampa mūsų viešbučio ir restorano gerbėjais.

KOLONŲ (parketinė) SALĖ (iki 120 žmonių, 110 m2)

Didžiojoje „Kolonų“ salėje telpa apie 120 žmonių (banketui 80-90 žmonių). Šioje salėje yra palikta viena autentiška XVI-XVII amžiaus siena su pūpsančiais akmenimis. Gali paliesti kiekvieną sienos akmenį ir pajausti, kaip to meto istorija pradeda tekėti į tave. O jei netikite istorijos galia, vis tiek smagu prisiliesti prie akmens, kuris čia gyvena apie 600 metų! Pagal pageidavimą, salėje pateikiama visa įranga konferencijoms: projektorius, didelis ekranas, lenta rašymui ant didelių popieriaus blanknotų, popierius ir rašikliai. *salės valandos kaina priklauso nuo užsakomų papildomų paslaugų Į salės nuomos kainą įskaičiuota:

  • 1 ekranas
  • 1 rašymo lenta
  • mikrofonas

Teatras – iki 120 žmonių, klasė – iki 60 žmonių, „U” forma – iki 35 žmonių

FLAMBE SALĖ (iki 30 žmonių, 41 m2)

FLAMBE salėje telpa iki 30 žmonių. Ši salė su nišomis ir freskomis. Ją labai mėgsta farmacijos atstovai. Gal todėl, kad joje jautiesi kaip alchemikas, tuoj tuoj atrasiantis amžinos jaunystės formulę. Joje puikiai jaučiasi ir šių dienų riteriai ar kardinolai – verslininkai ir vadovai. Taigi, jei jūsų seminare dalyvauja nedaug žmonių – rekomenduojame rinktis „Flambe“ salę. Pagal pageidavimą, salėje pateikiama visa įranga konferencijoms: projektorius, didelis ekranas, lenta rašymui ant didelių popieriaus blanknotų, popierius ir rašikliai. *salės valandos kaina priklauso nuo užsakomų papildomų paslaugų Į salės nuomos kainą įskaičiuota:

  • 1 ekranas
  • 1 rašymo lenta

Teatras  iki 30 žmonių, klasė  iki 24 žmonių, “U” forma – iki 20 žmonių

 

Salės yra kondicionuojamos, įrengtas bevielis interneto ryšys. Jūsų pasirinkimui įvairios kavos pertraukėlės ir pietūs.

Susisiekite su mumis. Tel.: (8 37) 301 561, +370 614 261 95, el. p. sales@daugirdas.lt, www.daugirdas.lt

Rezervacija