Konferencijų maitinimas

shape@2x - Konferencijų maitinimas
IMG 0303 870x260 - Konferencijų maitinimas

Viešbutis „Daugirdas“ konferencijų dalyviams organizuoja kavos pertraukėles, tiekia pietus ir vakarienes. Siūlome pačius įvairiausius skirtingus meniu variantus kavos pertraukoms ir platų virtuvės meistrų pagaminto maisto pasirinkimą pietums bei vakarienėms. Meniu su renginio organizatoriais suderinamas iš anksto. Mūsų virtuvės meistrų gaminamas skanus ir sveikas maistas neapsunkina, todėl visą konferencijų ar seminarų laiką žmonės išlieka darbingi.

Profesionaliai paruošime, paserviruosime ir patieksime maistą bei gėrimus, aptarnausime renginio metu. Kad ir kiek svečių dalyvaus Jūsų renginyje, mūsų ilgametė patirtis leis nepriekaištingai aptarnauti kiekvieną iš jų.

Kavos pertraukėlių metu dalyviai galės pasivaikščioti Kauno senamiesčiu ar čia pat tekančios upės pakrante, įkvėpti gaivaus paupio oro ir pasiklausyti ramaus vandens čiurlenimo. O tie, kurie nemėgsta vaikščioti, senamiesčio stogais bei upe gali grožėtis restorano lauko terasoje. Šalia konferencijų salės esantis baras – puiki vieta pratęsti konferencijos metu užsimezgusius pokalbius bei sustiprinti naujas pažintis.

Rezervacija