Restoranas Kaune

shape@2x - Restoranas
b 16 870x260 - Restoranas

Keturių žvaigždučių verslo klasės viešbutis „Daugirdas“ kviečia Jus ne tik apsistoti unikaliame XVI–XIX amžiaus dvasia alsuojančiame architektūriniame paminkle, bet ir skaniai, gražiai pavalgyti bei gerai praleisti laiką restorane Kaune. Taip pat tai puiki vieta jauniesiems, organizuojantiems vestuves restorane Kaune arba kitoms individualioms Jūsų šventėms. XVI a. gotikiniuose rūsiuose su tapytomis freskomis Jūsų laukia 4 restorano salės. „Vyno“ salėje įrengta 18 sėdimų vietų, vyksta degustacijos ir mokymai besidomintiesiems vynu ir gastronominėmis naujienomis. „Kolonų“ salėje prie bendrų stalų galime susodinti iki 90 žmonių arba ji gali būti naudojama kaip banketinė salė su 8 apvaliais dešimtviečiais stalais.  Ši salė yra pati didžiausia, dažnai naudojama įvairioms konferencijoms ar dideliems pobūviams. „Flambe“ salė  puiki vieta dalykiniams pietums ar uždaram vakarui su bičiuliais. Salėje telpa iki 18 žmonių arba 22 banketo metu. Ji gali būti lengvai transformuojama į pasitarimų salę. „Židinio“ salėje su senoviniu židiniu, vienu metu galime aptarnauti iki 60 svečių, banketui paruošti 72 vietas. Kiekvienoje erdvėje galimi įvairūs stalų išdėstymo variantai, banketo tipai, puošyba pagal šventės tematiką. Kas kartą šventę kuriame Jums. Jūsų patogumui veikia du barai: „Lobby baras“ – puiki vieta pašnekesiams prie lengvo užkandžio pirmame aukšte. Bare galite mėgautis užkandžiais ir saldumynais prie Jūsų pasirinktos arbatos ar kavos puodelio. Lobby erdvė lengvai transformuojasi į pobūvių salę. Čia dažnai rengiami džiazo, klasikinės muzikos koncertai. Tai puiki vieta įmonių šventėms, gimtadieniams, vestuvėmss, jubiliejams ir kt. „Lobby baras“ dirba nuo 12:00 iki 23:00 val. „Sky baras“ – 16 sėdimų vietų kokteilių baras, įrengtas ketvirtame viešbučio aukšte. Iš čia atsiveria nuostabi senamiesčio panorama. Šalia esanti didžiulė lauko terasa vasarą idealiai tinka kokteilių vakarėliams, furšetams, vestuvių pobūviams. „Sky baras“ dirba šiltuoju sezonu nuo 12:00 iki 22:00 val. 

Restorano darbo laikas 12.00 – 22.00 val.

Kodėl verta rinktis „Daugirdą“?:

  • Jūsų norams ir pageidavimams gardūs, ypatingi patiekalai, profesionalus pateikimas mūsų restorane;
  • išvažiuojamieji banketai su pilnu aptarnavimu Jūsų pasirinktoje vietoje;
  • vasaros metu nuostabi stogo terasa su senamiesčio stogų panorama ir ypatinguoju terasos meniu;
  • atskira palapinė Jūsų pobūviams (vestuvėms, krikštynoms, gimtadienio ir kitoms šventėms);
  • Vasaros metu kviečiame rengti šventes užsakomuosiuose laivuose Kauno mariomis bei Nemunu. Su restorano meistrų pagamintais užkandžiais kelionė gali tapti dar nuostabesnė;
  • įvairių teminių vakarų organizavimas;
  • kulinarinių ir konditerinių patiekalų išankstinis užsakymas į namus;
  • kiekvienai šventei individualus meniu ir sukurta restorano aplinka;
  • pobūviai/ išvežamieji banketai.

Atkreipkite dėmesį: rengiantiems pobūvį mūsų restorane svečių apgyvendinimui mūsų viešbutyje „Daugirdas“ suteikiama speciali nuolaida. Jei ieškote viešbučio ir restorano vestuvėms Kaune, „Daugirdo“ kompleksas – puikus pasirinkimas, apie kurį dar ilgą laiką kalbės vestuvių svečiai. Viešbutis ir restoranas yra įsikūręs vos 50 m nuo Kauno miesto Rotušės, netoli kitų senamiesčio bažnyčių ir Kauno miesto Civilinės metrikacijos skyriaus. „Daugirdo“ viešbučio restoranas Kaune laikosi geros higienos praktikos taisyklių. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba mums suteikė aukščiausią – 5 balų įvertinimą. Tai restoranas Kaune vestuvėms, romantiškai vakarienei, vėlyviems pusryčiams, jaukiam vakarui su draugais, šventiniams ar verslo pietums. Laukiame Jūsų! Staliuką rezervuoti galite telefonu +370 37 301 561, +370 686 123 11 arba el. paštu hotel@daugirdas.lt ir internetu.

shape@2x - Restoranas

restaurant Daugirdas guru - Restoranas

shape@2x - Restoranas

Galerija

shape@2x - Restoranas

Higienos būklės vertinimas

shape@2x - Restoranas