Sky terasa

Lauko terasa vestuvėms
Sky terasa

„Daugirdas“ kviečia į šiltą ir jaukią vasaros SKY terasą!

Ką gali pamatyti arba kelionė laiku

Lauko terasoje atsiveria Kauno istorija nuo XV iki XXI amžiaus. Nuo jos pamatote  7 bažnyčių bokštus: Šv.Jurgio, Šv.Trejybės, Prisikėlimo, Liuteronų, Jėzuitų,  Archikatedrą… Puikiai matysite seniausią Kaune mūrinį Perkūno namą, pastatytą dar XV amžiuje, Nemuno upę ir „Kapitono“ namą…

Rudenį, kai nukrenta lapai, iš lauko terasos galima pamatyti romantiškąjį Aleksoto funikulierių ir didžiausią Lietuvoje „Žalgirio“ areną. Žiemą ir rudenį labai smagu sėdėti 4-ame viešbučio aukšte esančiame žiemos sode šalia lauko terasos. Žiemos sodas sukuria daug šviesos, o ir dangus arčiau. Todėl tamsiais sezonais, žiemos  sodas veikia kaip šviesos ir dangaus terapija.

Patiekalai vežami liftu!

Meniu lauko terasoje ir „Sky“ bare yra panašus kaip restorane. Kiekvieną mėnesį sukuriame maisto naujienas, o gėrimus kuriame pagal sezonus. Terasoje smagu valgyti ir taip vadinamuosius draugystės patiekalus – Fondiu, kai visi valgo kartu iš vieno gražaus ir šilto puodo. Patiekalai ir gėrimai  į „Sky“ barą ir terasą atvežami liftu iš restorano virtuvės, todėl gali reikėti šiek tiek palaukti. Bet jei mėgausitės vaizdais ir atsipūsite kaip pakilę į dangų, tai laikas neprailgs.

Dangiškiems vakarėliams

Naujiena dangiškiems vakarėliams! Terasoje yra sumontuota stacionari pobūvių pavėsinė, kurioje bus galima ruošti smagius vakarėlius ir nebebus baisus lietus!Čia atsiveria vaizdai į pagrindines Kauno bažnyčias, Perkūno namą, Nemuną. Ji yra pakankamai didelė (apie 195 m2), todėl žmonės čia organizuoja kokteilių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius. Mėgsta čia žmonės užsukti ir pasėdėti po krikštynų ar vestuvių ceremonijos. Galima užsisakyti visą terasą pobūviui ar vakarėliams. Ir paskui visiems sakyti, kad mano šventė vyko, kai beveik ranka dangų pasiekti galėjau.

„Daugirdo“ SKY terasa veikia tik vasaros metu.

Terasoje turime palapinę, kurioje galite organizuoti įsimintiniausias savo šventes. Taip pat čia dažnai vyksta ir santuokos ceremonijos.

Restorano darbo laikas

Lauko terasa vestuvėms
Pirmadienis 12.00 - 23.00
Antradienis 12.00 - 23.00
Trečiadienis 12.00 - 23.00
Ketvirtadienis 12.00 - 23.00
Penktadienis 12.00 - 23.00
Šeštadienis 12.00 - 23.00
Sekmadienis 12.00 - 23.00

staliuku-rez-internetu

Galerija

Lauko terasa vestuvėms

vertinimas-5balai

Booking.com