Restoranas Kaune

shape@2x - Restoranas
Daugirdo meniu

Keturių žvaigždučių verslo klasės viešbutis „Daugirdas“ kviečia Jus ne tik apsistoti unikaliame XVI–XIX amžiaus dvasia alsuojančiame architektūriniame paminkle, bet ir skaniai, gražiai pavalgyti bei gerai praleisti laiką restorane Kaune.

Turime atnaujintą restorano erdvę 1 a., kuri vadinasi Tartar bar&resraurant.

Beveik atnaujintos Lietuvos bendraamžiu esantis šeimos svetingumo verslas patyrė viską: mūsų svečių ir mūsų pačių avietiniai švarkai jau sudėvėti, visos įmanomos darbo klaidos patirtos, gumbai kaktoje dėl koja užminto grėblio jau užgijo ir vėl užgijo…

Su šniokštimu prašvilpęs laikas labiausiai pakeitė žmones. Restorano lankytojas ateina nebe švęsti, nes dažnam tai tapo beveik kasdienio ritualo dalimi. Pasaulinės gastronomijos naujienas žino ir vasarą užsienyje uždarbiaujantis studentas, ir savaitgalio atostogoms į užsienį išskridusi jauna šeima. Restorano šeimininkei Ingridai nebereikia aiškinti, kaip valgomos austrės, o ir jos klientų laukia visas pasaulis, kurį galima pasiekti per pusdienį užtrunkantį skrydį.

Visa patirtis anaiptol nesukelia noro išskristi visiems laikams gyvenimui po palme. Tiesiog norisi daryti tai, kas patinka svečiams, o ir patys valgome savo namuose. Norisi, jog svečio draugui išsiųsta nuotrauka kalbėtų, jog interjeru, patiekimo būdu ir taurės bei lėkštės turiniu esame modernaus gastronomijos pasaulio dalimi. Norisi sėkmės siekti su sąmoninga ir savo augimu besirūpinančia komanda, kurioje visą save motyvuotai atiduoda kiekvienas nepaisant rango.

tartar – vieta, kurioje patirtis gimdo naują patirtį

tartar – vieta, kurioje dalijamasi sėkme

tartar – vieta, kurioje nėra pabaigos

XVI a. gotikiniuose rūsiuose su tapytomis freskomis Jūsų laukia 4 restorano salės. Tai puiki vieta jauniesiems, organizuojantiems vestuves restorane Kaune arba kitoms individualioms Jūsų šventėms. „Vyno“ salėje įrengta 18 sėdimų vietų, vyksta degustacijos ir mokymai besidomintiesiems vynu ir gastronominėmis naujienomis. „Kolonų“ salėje prie bendrų stalų galime susodinti iki 70 žmonių arba ji gali būti naudojama kaip banketinė salė su 7 apvaliais dešimtviečiais stalais.  Ši salė yra pati didžiausia, dažnai naudojama įvairioms konferencijoms ar dideliems pobūviams. „Flambe“ salė  puiki vieta dalykiniams pietums ar uždaram vakarui su bičiuliais. Salėje telpa iki 20 žmonių arba 22 banketo metu. Ji gali būti lengvai transformuojama į pasitarimų salę. „Židinio“ salėje vienu metu galime aptarnauti iki 64 svečių, banketui paruošti 40 vietų. Kiekvienoje erdvėje galimi įvairūs stalų išdėstymo variantai, banketo tipai, puošyba pagal šventės tematiką. Kas kartą šventę kuriame Jums. Jūsų patogumui veikia „Sky baras“.  Iš čia atsiveria nuostabi senamiesčio panorama. Šalia esanti didžiulė lauko terasa vasarą idealiai tinka kokteilių vakarėliams, furšetams, vestuvių pobūviams.

„Sky baras“ su terasa (tik šiltuoju metu) dirba:

I – IV                                                     12:00 – 22:00

V – VI                                                    12:00 – 23:00

VII                                                        12:00 – 21:00

Kodėl verta rinktis „Daugirdą“?:

  • Jūsų norams ir pageidavimams gardūs, ypatingi patiekalai, profesionalus pateikimas mūsų restorane;
  • išvažiuojamieji banketai su pilnu aptarnavimu Jūsų pasirinktoje vietoje;
  • vasaros metu nuostabi stogo terasa su senamiesčio stogų panorama ir ypatinguoju terasos meniu;
  • atskira palapinė Jūsų pobūviams (vestuvėms, krikštynoms, gimtadienio ir kitoms šventėms);
  • įvairių teminių vakarų organizavimas;
  • kulinarinių ir konditerinių patiekalų išankstinis užsakymas į namus;
  • kiekvienai šventei individualus meniu ir sukurta restorano aplinka;
  • pobūviai/ išvežamieji banketai.

Atkreipkite dėmesį: rengiantiems pobūvį mūsų restorane svečių apgyvendinimui mūsų viešbutyje „Daugirdas“ suteikiama speciali nuolaida. Jei ieškote viešbučio ir restorano vestuvėms Kaune, „Daugirdo“ kompleksas – puikus pasirinkimas, apie kurį dar ilgą laiką kalbės vestuvių svečiai. Viešbutis ir restoranas yra įsikūręs vos 50 m nuo Kauno miesto Rotušės, netoli kitų senamiesčio bažnyčių ir Kauno miesto Civilinės metrikacijos skyriaus. „Daugirdo“ viešbučio restoranas Kaune laikosi geros higienos praktikos taisyklių. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba mums suteikė aukščiausią – 5 balų įvertinimą. Tai restoranas Kaune vestuvėms, romantiškai vakarienei, vėlyviems pusryčiams, jaukiam vakarui su draugais, šventiniams ar verslo pietums. Laukiame Jūsų! Staliuką rezervuoti galite telefonu +370 37 301 561, +370 686 123 11 arba el. paštu hotel@daugirdas.lt ir internetu.

Galerija

shape@2x - Restoranas
shape@2x - Restoranas